Únor 2009

LÁZNĚ!

27. února 2009 v 21:58 | Tereskaa |  Deníček
ELOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOU :-P
Takže hrabe mi děsně děsně moc! Sice se mi tu celkem stýská, ale je to tady jinak paráda. I můj blog ladí s lázněma, i moje nový tričko, nevěřili byste, jak moc je tady všechno žlutý! Od rána do večera jsem někde v tahu, zatím jsem se skoro nezastavila. Procedury, jidla, posilka, bavíme se s holkama prostě :-) Suprovka.

Fakt jakože mě tu štve internet, zapojili ho až dnes a to ještě nejde vifina. Takže si ako na toho chlápka došlápnu, to je mazec tohlecto prostě :-/ Ještě kdybyste viděli tu příšernou hromadu kabelů, zauzlovanejch do sebe, to je fakt k nasrání, demence nanejvejš!

Jinak jako se taj bavíme v partě holek, chodíme spolu na procky a taky do aqua a prostě prdel že se někdy řežu, jak sem se snad ještě neřezala :-D twe xD s Gábinkou jak kobyly žeo prde xD Hmmmm snídaně, obědy a večeře máme v restauraci, vybíráme si z pěti jídel, výborně vařej ňam ňam! Bydlíme na ubytovně samý baby to prostě mazec no...

Pronásledujou nás 'lázenští milenci' aneb pravidelný píchači dívčích turnusů. Sou prostě všude, pozujou na ulici, pískaj na nás, čumijou tupě xD Ale twe kdyby aspoň byly heský ale dyš to sou aj už padesátníci, co dolejzaj v bazéně :-D Prej: slečny vy ste taky šikovný, copak děláte za sport? a my: plavem ne? xD

Takže wás šecinky pozdrawuju a užívejte života tak jako užívuju já jasný xD Prostě tohle je nejvíc, docela dost zásah do mýho doposud stereotypního života. Jedu naprosto naplno! A hodlám v tom pokračovat, aj až přijedu domů ne... Ako stýská se mi po mejch miwáškách - MIWUJU WÁS STLAŠNĚ MOC A UŠ WÁS CU MOC OBEJMOUT!

Já musim končit, sem na chodbě připojená načerno... Vychy prudí ať du hajat (ale my nejdem žeo holky :-P)

Tak papa :-* mucinci mucinkový... Ňucky ňuuuck

P.S. fotečky nemám protože tu furt leje a tak to blejsknu až tu bude hezu

Odjíždím...

22. února 2009 v 23:00 | Tereskaa |  Deníček
Tak je to tady. Můj odjezd do Františkových Lázní, 350 kilometeů od domova, přišel. Zbývá už jen pár hodinek, než odsud zmizím. Co to znamená? Nevím, je to šlápnutí do neznáma. Budu mít spoustu práce se samostudiem, dohánění školy, to je šílenost. Budu mezi úplně cizími lidmi. Trochu se těšim, trochu mám strach. Vím, že se mi bude hrozně moc stýskat. Měsíc je dlouhá doba.

V březnu jsem chtěla jet na koncert, jenže toho času tam ještě budu muset být, tak mi to neklapne. Mrzí mě, že neuvidim celou skupinu Negative, svýho Jonneho. Vlastně v tuhle chvíli ani nevím, jak bych si to užila, protože s kamarádkou, se kterou jsem měla ten víkend v praze strávit, jsem se pohádala a teď to je, jako bychom se nikdy nebavily. No jo, co nadělám? Nic. Prostě nechávám věcem volný průběh, kdo ví, jak to všechno nakonec dopadne.

Nevím, jestli se tam dostanu na internet. Notebook s sebou beru, protože v něm mám dané učení, naskenované učebnice, abych se s nima nemusela táhnout. Můj den tam bude vypadat asi tahle: budíček, procedura, snídaně, procedury, oběd, procedury, učení, večeře, učení, volná zábava. Doufám, že chytnu spolubydlící tak nějak v pohodě, pokud možno v mém věku, abychom si aspoň trochu rozuměly.

Přemýšlím, co vlastně o svém pobytu tam vím. Jo, že tam strávím měsíc. A že budu chodit na procedury. A že do deseti večer musím být na hotelu. Jinak? Nic :'( Achjo. To je za trest tohle, ne k vyléčení! Ale třeba to nebude až tak moc nesnesitelný. Pro jistotu beru sluchátka, notebook, mobil, knížky.

Vzkaz pro SBčka: Nemažte si mě, prosím. Pokud budu mít možnost, příjdu se k Vám podívat, vždyť víte.

Tak paaa! Loučím se... :-*

Twituškovej designík

22. února 2009 v 21:16 | Tereskaa |  Designy
Správné zobrazení:


Dospěla jsem k rozhodnutí, že ten protivně přerůžovělý a přesrdíčkovaný valentýnský design tu byl fakt až dost dlouho. Teď je tu ten můj vysněný Twituška. Jeho historie je stará jak metuzalém, mamka říkala, že ve svých patnácti nosila tričko s Tweetym a to už je opravdu před dávnými a dávnými časy xD (to jsem prosím citovala xD) takže tohleto tu bude minimálně měsíc a maximálně dva měsíce :-D Ale je to podle mě sladký. A ne že moc žlutý jako :-/ Takže komu se to nelíbí, ať mi vy víte co xD Ne tak není to samozřejmě myšleno zle. A jestli sem taky občas někdo zajde, okomentujte to plísky ju? Pápky!

Memories...

20. února 2009 v 22:04 | Tereskaa |  Deníček
Nothing more to say... Only one person knows... I loved you and you loved me... Perfect time...


Krásnušký obrázek

20. února 2009 v 21:35 | Tereskaa |  Obrázky & Fotky
http://www.puzzleshop.cz/img/katalog/13454.jpg

Bebino

20. února 2009 v 20:49 | Tereskaa |  Hudba & Videa
*rofl* výtlem


Míša Slavík <4

20. února 2009 v 20:41 | Tereskaa |  Přátelé
Ťutínek bobinkoveeej naprosto úžový bábatko... Už sedí, to není možný, jak ten čas letí tyo.. Fakt, dyž sem ho viděla, byly mu 2 měsíce a byl to kulihrášek malinuškej... A teď <4


Ach ty chlapi xD

20. února 2009 v 20:25 | Tereskaa |  Zábava
Muž musí - zasadit strom, postavit dům a zplodit syna.
Žena musí - ten strom zalévat, ten dům uklízet, a celou dobu vařit pro ty dva pitomce.......

Na intruuu

18. února 2009 v 15:22 | Tereskaa |  Deníček
Žjůůůů, donutila sem se jít na počítače na intru xD Mazec, tak tady sem nebyla asi deset milionů let no xD fujky fujky, já chci svůj milovaňoučkej notebooček <3 Tady to je nesnesitelný xD Probíjí mi myš, dostala sem už dvě pecky, třetí o monitor, jak sem zelektrizovaná..! Prostě masakr... A to sem ještě zvědavá, jak to bude o víkendu, budu lítat od jednoho k druhýmu a fakt že asi nebudu dost dobře stíhat, počínaje pátkem, kdy jdu dřív ze školy, abych stihla z Hradce dojet do Smidar (prdelákov, všichni jistě znáte xD) na úřad (ale úřad máme abyste věděli xD). Takže jako fakt se dost těšim...

Svýmu blogu sem slíbila nový design, přece tam tenhle pošahanej nechutně růžovej nebude věčnost :-D Já chcu twitušku :'(

No, já budu končit, musim si dopsat matematiku, asi dvacet stránek a ještě sem slíbila Kristýnečce, že jí pomůžu napsat slohovku, tak do toho se taky musim dát... Prostě je toho fakt hodně a bude ještě víc, zítra budu ve škole už o půl osmý, abych stihla zajít za matematikářkou na konzultaci... :-( Peklooo...

Tak papapa :-*

Odjíždim na intr...

16. února 2009 v 14:32 | Tereskaa |  Deníček
Odjíždim na intr, bohužel bez notebooku... Vychovatelka mi doma nadělala dost problémů, kecy že nežeru, nechodim do školy a tak podobně... Nemám čas to tady všechno rozepisovat, každopádně to není pravda, jsou to její výmysly... Zabiju jí až se mi dostane pod ruku... Tohle posrala! Naši mě podezíraj z anorexie, prej asi zase budu nosit účtenky (už vidim jak si pudu pro párek v rohliku se slovy: a dáte mi účtenku? Pchá.... Tohleto bude ještě hodně hustý...! Achjo tak já si mizim rychle sbalit a ve 3 odjíždim... Achjo... Tak ahoj!