Jakoo :'(

26. října 2008 v 14:30 | Tereskaa |  Ostatní
ZKOPÍRUJ SI Celý článek HNED TEĎ a oběhej RYCHLE všechny svoje SB, ať udělají to samé u tebe, ale hlavně:PODEPIŠ petici, rychle!!! Jinak zemře KRUTOU SMRTÍ DALŠÍ PEJSEK

Lidé na celém světě proto podepisují petici, aby tento čin zastavili.
Petice ZDE
Guillermo Vargas (umělec kterýmu bych já uděl/a to samí)!

Přímo z ulice vzal hladového psa, kterého následně uvázal na provaz v galerii a nazval ho "uměleckou" instalací. Nad něj umístil nápis "Eres Lo Que Lees" ("Jsi co čteš"), který provokativně vytvořil z krmení pro psy. On a návštěvníci výstavy pak bez jakýchkoliv emocí pozorovali psa, který po několika dnech zemřel hlady.
Proti jeho "dílu" se zvedla vlna odporu, fotografie vyhládlého psa v místnosti plné lidí obletěly celý svět. Hromadící se stížnosti však prestižní umělecké sdružení Visual Arts smetlo ze stolu. Rozhodlo, že se skutečně jedná o formu umění a nápad Vargase podpořilo.

(Navíc byl požádán, aby zopakoval exhibici v roce 2008 v Hondurasu!)

Lidé na celém světě proto podepisují petici, aby tento čin zastavili.

Umělec, který si říká Habacuc. Říkal jen, že se psa nikdo z přítomných nesnažil krmit, ani nezavolal policii.

Určitě si to zkopírujte na blog i bez zdroje! Je jedno odkuď to máte, ale důležité je že to máte na blogu. Ať i ostatní lidi se podepíší !!!!

P.S. I když tohodle pejska se nedalo už zachránit, můžeme zachránit ale další!


Uplně ve mě bodlo, když sem viděla toho bobiška tam... :'( a jako že to těm lidem nepříde divný že ten pes tam kvílí, smutně kouká a prosí o kousek jídla... Pejskovi to přece vidíte na očíčkách... :( A jako ještě že to někdo povolil...? To snad ne? Prej prestižní umělecké združení!!! To je tyranie... ty lidi bych přivázala na provaz ke zdi a nechala kolem nich běhat lidi a zvířátka, hezky najezený... Ale ne že bych jim nedala najíst vůbec, já bych jim dala jednou, dvakrát tejdně něco na ucpání žaludku, aby jim to trvalo ještě dýl než tomu ňufikoj... A především tomu "umělcovi"... :-(

Koukněte jak šmutně koukal :'(
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama